Selle suve Eesti džinnifestival toimub Kuressaares 3. augustil! Kesklinnast kolisime selleks suveks sadamasse – GoSpa hotelli juurde ja Kaljas Hoppeti pardale. GoSpa restoranis valmib selleks puhuks džinnimenüü ja korraldame Eesti esimese toonikujooga.

2018. aasta suvel korraldasime Saare maal esimese Eesti džinnifestivali. Saaremaa on festivali kodukohaks, sest just siin kasvab enamus Eesti kadakapuudest – ja kadakamarjad, teadagi, on džinni asendamatu koostisosa.

Džinnisõprade jaoks on festivalil igal aastal pakkuda midagi väga erilist – toome ise Eesti turule joogid, mida enne festivali siin ei olnud. 2019. aastal saavad Kuressaares Eesti esmaesitluse vähemalt 5 uut džinni.

Pidu algab REEDEL, 2. augustil kell 21 - Kuressaare kuursaalis ja LAB Lounges džinnifestari warm-up party! Roolis on legendaarne DJ Rhythm Doctor.

Lisainfo ja laudade broneerimine: info@kuressaarekuursaal.ee 

Laupäev 3. aug - MEREL

Džinnikruiisid toimuvad kl 15 ja 19.  Sumedal augustiõhtul viib ohvitseride gini laadungiga purjelaev väikese arvu ginisõpru merele mõnulema. 

Pardapääse 35 eurot sisaldab elamussöitu, kokteili ja snäkivalikut. Ning loomulikult ka Gin del Mar live esitluses DJ KARINSMATIC. 

Broneeringud: booking@purjelaevad.ee

Laupäev - MAAL

GINFEST - alates kella neljast võluvad GOSpa õuel ja baaris jooke Dissidendi joogimeistrid Andrei ja Kristo. Lisaks töötoad ja degustatsioonid.
Valikus on Peninuki, Tohi Gin, Mohni, Põhjaka, Mori, Punch Drinks, Chapel Down, Firkin, Bobby's, Helsinki, Rivo Gin, Arctic Blue Gin, Boar Gin, Cesvaines, Junimperium, Lahhentagge.
Sissepääs - tasuta.

ÕHTU LÕPETUSEKS kl 21

SUUR KONTSERT - LAURA PÕLDVERE & KUSTI LEMBA

Pilet 15 eurot, hotelli külalisele tasuta

Naudi parimaid jooke mida Eestist ja maailmast leida võib, ja veeda suve parim päev Eesti päikesepealinnas!