GinFest 2019

Kalender punaseks, sel aastal toimub Kuressaare GinFest 3. augustil GOSPA / Georg Ots Spa hotelli õuel! Alustame üritusega kell 4, kuid palju uut ja põnevat toimub ka enne ja pärast ürituse algust. Tutvume uute ja vanade dzinnide ning dzinnimeistritega.
Džinnikruiis saab esmakordselt teoks Kaljas Hoppeti pardal. Õhtul esineb meile GoSpa Lounge’s Laura Põldvere ja Kusti Lemba.
Loe lisaks

Gin Game


Tähelepanu! Valmis olla! Start!

Käima läks Ösel Gin Fest matkamäng. Kõikide osalejate vahel, kes on maastikult noppinud vähemalt ühe punkti, loosime 5. juulil välja kaks tasuta festivalipassi!
Stardiks on tarvis Androidi nutitelefoni ja rõõmsat meelt. Osale üksi või skoori koos sõpradega Kuressaares ja Saaremaa looduses juba täna!

Detailsem info ja juhised: https://navicup.com/events/#/osel-gin-fest

Loe lisaks

Arctic Blue Gin Ida-Soomest

Uhkusega esitleme meie järgmist külalist -- värskelt turule jõudnud kahekordne kuldmedalivõitja ja 2018. aasta džinniks valitud Arctic Blue Gin.

Loe lisaks

POP-UP BUTTERFLY LOUNGE SAAREMAAL!


Toome teieni 7. juulil Ösel Gin Festil Eesti suurima kokteilibaari Butterfly Lounge. Kohal on enimpärjatud baarmenid Eestis - Heinar Õispuu ja Kristo Tomingas. Hiljuti saadi USA's esikoht Bar of the Star võistlusel, kus osales üle 600 baarmani.
Loe lisaks

Arhiiv